Devam Eden Projeler
Doğanay Konutları

Şehir merkezine 25 dakika uzaklıkta Ankara’nın gözde yaşam alanı Yaşamkent’te yeni bir başlangıç yapmak için sonsuz seçenekler sizi bekliyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen proje web sitemizi ziyaret ediniz.

http://doganaykonutlari.com

Projenin Teknik Özellikleri

Yüksek yapı standartlarına göre 8832 m² alan üstüne inşa edilen Doğanay Konutlarında 7300 m² sosyal donatı alanlarına ayrılmıştır. Fitness salonundan Tenis sahasına kadar birçok etkinlik alanı sizin daha huzurlu ve mutlu bir yaşam geçirmeniz için düşünüldü.

Mühendislik:
Bloklarda 110 cm plak radye temeldir. Ayrıca radye temelde 15 cm sıklıkla döşenmiş demir ve uluslararası standartlarda Limak C25 hazır beton kullanılmıştır. Bununla olası bir depremde yapı güvenliği maximum düzeye çıkartılmıştır.

Güvenlik:
7/24 saat VIP güvenlik, 16 adet kamera ile kesintisiz kayıt, Evinizden oyun parkı, site girişi, otopark ve apartman girişini canlı olarak izleme, Renkli LCD diafon ile yabancıları ve misafirlerinizi görme imkanı, Dış kapılar hırsızlığa karşı tek korunma sertifikası ENV1627-1 sahip Dierre markadır.
Her dairede gaz ve yangın dedektörü ve her blokta deprem sensörü.

Altyapı ve Isıtma:
Olası elektrik kesintilerinde sitenin tamamını karşılayacak jeneratör, İnternet için Superonline altyapısı, Merkezi Uydu TV Sistemi, Isı istasyonları sayesinde harcadığınız kadar sıcak su ve ısı faturalandırma.

İç Donanım:
Yerler 15mm masif bambu parke, ıslak zeminler Çanakkale Seramik, iç kapılar Dortek, dış kapılar Dierre, mutfak İntema, iç doğramalar Winsa, asansörler Schindler.

Sosyal Donatı Alanları:
7300m² ayrılmış yeşil alan içinde basketbol, tenis sahaları, fitness salonu, bloklar arası bağlantılı özel 40 araçlık otopark, 60 araçlık açık otopark.


İletişim
Oğuzlar Mahallesi 1370. Sokak.
No 24/3 Balgat-Çankaya-Ankara
Tel Fax: (+90) 312 287 25 00
Ana Sayfa Kurumsal
Uzmanlık Alanları Referanslar Kariyer Gizlilik İletişim
Pazarlama İletişimi ve İçerik Yönetimi : Asia Minör-Ankara Web Tasarım Ajansı