Genel Müdürün Mesajı
Saygıdeğer müşterilerimiz
Sevgili iş arkadaşlarım;

Yeni bir yıla girerken ülkemizde ve bölgemizde büyük değişimler yaşanmaktadır. Bölgesel bir güç olarak hızla büyüyen ekonomimizde bunun en somut yansımasını inşaat sektöründe görmekteyiz. Her dönem lokomotif olan sektörümüz büyük değişim ve dönüşümler geçirmektedir. Türk inşaat şirketleri gerek yurtdışı gerekse yurtiçi taahhütlerinde dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Ozanlar İnşaat olarak bu gelişmelerin dışında kalmamız düşünülemez.

Geçmişte lokal bir taahhüt şirketi iken bugün Ozanlar İnşaat, büyük yapı projeleri yapan üreten ve pazarlayan bir şirkete dönüşmüştür. Bu gelişimimizi sağlayan çalışma arkadaşlarımızın üstün gayreti ve azmini yok sayamayız. Bu yıl Ankara Yaşamkent’te farklı mimarisi ve konseptiyle semte yeni bir soluk getirecek Doğanay Konutları Projemize devam ediyoruz. Bunun yanında bu yıl başlamayı planladığımız Ulus Kazım Karabekir Caddesindeki İş Merkezi’nin temel atma törenini yakında bu sayfalarda size duyuracağız.

Geçen yıl ülke olarak büyük acılar yaşadığımız Van depremi bize bir kere daha bir deprem ülkesi olduğumuz gerçeğini hatırlattı. Kalitesiz yapı malzemeleri ve kötü işçilik birleşince ortaya böyle sonuçların çıkması kaçınılmazdır. Artık kaliteli konut üretiminin bir milli politikaya dönüşmesi gerektiğine inanıyoruz. Konut üretimi çok farklı parametrelere dayansa da, bunlardan ön plana çıkanlar doğru mühendislik, depreme dayanıklılık, artan enerji maliyetlerine karşın enerji verimliliğini artıracak malzeme kullanımı ve sistem uygulamalarıdır. Ozanlar İnşaat olarak gelecek perspektifimizi buna göre şekillendirmekteyiz. Ben ve çalışma arkadaşlarım bir projeye karar verdiğimizde öncelikli yaklaşımımız her yönüyle kaliteli ve zamanında tamamlanan bir üretimdir.

Bu vesile ile Ankara’nın gözde yaşam merkezi Yaşamkent’te örnek bir yaşam alanı olan Doğanay Konutlarımızın satışına Temmuz ayı sonunda başlamayı planladığımızı bildiririm.

2012 yılının tüm Ozanlar İnşaat ailesine, meslektaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza mutluluk getirmesini saygılarımla dilerim.

Saygılarımla.
Mehmet Ozan
Genel Müdür
İletişim
Oğuzlar Mahallesi 1370. Sokak.
No 24/3 Balgat-Çankaya-Ankara
Tel Fax: (+90) 312 287 25 00
Ana Sayfa Kurumsal
Uzmanlık Alanları Referanslar Kariyer Gizlilik İletişim
Pazarlama İletişimi ve İçerik Yönetimi : Asia Minör-Ankara Web Tasarım Ajansı