Kurumsal
Ozanlar İnşaat bir taahhüt firması olarak 1999 yılından itibaren üstlendiği tüm projelerde kent estetiğine verdiği önemle ön plana çıkmıştır. Günün mimari algısını kullandığı yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle birleştirerek, insana ve doğaya olan saygısını göstermiştir. Bu yaklaşım Ozanlar İnşaat’ın temel felsefesidir ve geleceğini de belirleyen temel vizyonudur. Bu çözümlememiz tüm üst yönetim ve çalışanlarımızın ortak hareket alanıdır.

Bugün Türk inşaat sektörü dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Ozanlar İnşaat’a göre her proje insanı temel almalı, onun yaşam alanlarını şekillendiren mimari çözümlerinde doğaya uyumlu olmalı hatta ona katkı sağlamalıdır. Ülkemizde kent mimarisi açısından büyük dönüşüm yaşanmaktadır. Kentsel dönüşüm projeleri ve yeniden yapılaşma projeleri şehirlerimizin silüetini hızla değiştirmektedir. Temennimiz bu değişimin kenti insan ve tabiattan uzak, soğuk bir yapılaşmaya itmemesi; aksine bizlere, gelecek nesillere güven içerisinde, huzur ve göz zevkiyle yaşanabilecek şehirler sunmasıdır etmesidir. Ozanlar İnşaat olarak bu doğrultuda bir değişimin parçası olmak hedefimizdir. Lokasyon seçimi bizim projelerimizde kritik önem arz etmektedir. Yapacağımız projelerin tüm özelliklerini, bölgeye mimari katkısını, proje katma değerini hesaplayarak uygulamaya başlarız. Görselliğe olan titizliğimizi aynı ölçüde teknik arka planda, malzeme seçiminde ve işçilik uygulamalarında gösteririz.

Çevre-insan ilişkisinin en somut örneklerinden birisi olan mimarinin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışırken; proje uygulamalarımızda çevre yönetim sisteminin (ISO 14001) tüm standartlarını göz önünde bulundururuz. Şantiyelerimizde uygulamaya başladığımız OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışanlarımızın iş akışları ve güvenlik prosedürleri yeniden düzenlenmiştir.

Bilginin hızla artığı günümüzde bir alanda uzmanlaşmak ve derinleşmek yapısal bir gerekliliktir. Bu bağlamda, Ozanlar İnşaat üst yapı alanına, özellikle konsept konut projeleri, iş ve alışveriş merkezlerine odaklanmıştır.

Profesyonel mühendislik kadrolarıyla deneyimli uzman çalışanlarıyla Ozanlar İnşaat sektörde farkını korumayı ve konumuna değer katacak yeni projeleri hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

İletişim
Oğuzlar Mahallesi 1370. Sokak.
No 24/3 Balgat-Çankaya-Ankara
Tel Fax: (+90) 312 287 25 00
Ana Sayfa Kurumsal
Uzmanlık Alanları Referanslar Kariyer Gizlilik İletişim
Pazarlama İletişimi ve İçerik Yönetimi : Asia Minör-Ankara Web Tasarım Ajansı